Priekules baznīcas draudze

Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese ir https://priekuleslelb.lv.

 

Komentāri

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norā’diti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Anominizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (sauktarī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit : https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

 

Datnes

Augšuielādējot attēlus vietnē, jūms būtu jāizvairās no tādu attēlu augšuielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem. 

Sīkdatnes

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paradzētas jūsu ērtībai, jai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentārus. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu. Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu lietotājprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tās tiks atmestas, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu. 

 

Sīkdatņu atslēgšana

Pēc brīvas izvēles varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk par to lasiet šeit: www.aboutcookies.org (angļu valodā). Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.